L. Ron Hubbard Yaşamın Temelleri

“Size; zihin, ruh ve yaşamın anlaşmasının çok zor olduğu öğretilmiş olabilir. Oysa Scientology’nin birinci ilkesi şudur:
Zihni, ruhu ve yaşamı öğrenmek ve anlamak mümkündür.”
 
L. Ron Hubbard’ın eserlerinin ve çalışmalarının bir parçası olan Scientology Yaşamın Temelleri, insan doğasına ve bireyin ruhsal kapasitesine ilişkin gözlem araştırmalarının sonuçlarını içeriyor.
Yaşamın kendisine ait bilgilerin yer aldığı kitapta, kadın, erkek veya çocuk tüm insanları nasıl daha iyi yönde geliş-bileceğinizin cevaplarını bulmak mümkün. Hubbard, Scientology öğrencilerinin sadece bu kitaptaki bilgilere sahip olmakla bile uygulama yapmaya başlayabileceklerini ve insanların mutluluk ve huzuru, yetenek ve zekaları üzerinde gözle görülür mucizevi değişiklikler yaratabileceğini söylüyor.
Yaşamın Temelleri, hayatta kalma ve yok olma döngüsü sürekliliğinin altında neyin yattığını gösteriyor. Ayrıca Varoluş Koşullarını, yaşamın üzerine kurulduğu Sekiz Dinamik, Yakınlık Gerçeklik ve İletişim Üçgeni, İnsan Bölümleri olan Ruh, Zihin ve Bedenin yapısı, ‘Neyin Ne Olduğu’ sorusunun cevapları verilirken yaşam gücünüzü hapseden kilitleri açarak sizi özgürleştiriyor.
 

Mart 2, 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir